Služby - Rentiers
Služby

Nový standard,
který uspokojí i ty nejnáročnější
majitele nemovitostí

  • Investiční nákup nemovitosti
  • Garantovaný nájem
  • Správa pronájmu a nemovitostí
  • Prémiový prodej
Investice

Asistovaný nákup
investiční nemovitosti

Využijte našich dlouholetých zkušeností, dokonalé znalosti trhu a možnosti výběru výhodného financování. Míru našeho zapojení si můžete zvolit sami:

01

Hledáme spolu a vše řešíme za Vás

Fungujeme jako Váš osobní makléř, který hlídá Vaše zájmy a finance od začátku až do konce. Hledáme vhodné nabídky, navštěvujeme s Vámi prohlídky a pomáháme Vám čelit veškerým byrokratickým, ale i technickým úskalím. Nakonec společně s Vámi jednáme o cenách a podmínkách koupě a postaráme se o kontrolu veškeré dokumentace advokátem.

02

Vy hledáte - my radíme

Sami hledáte vhodnou nemovitost tak, jak Vám vyhovuje. My Váš výběr posoudíme, poskytneme rozbor vhodnosti investice k danému záměru a odhadneme možný výnos, a poté případně schválíme.

Vybereme
vhodné a výhodné financování

Na základě analýzy a definice Vašich specifických potřeb navrhneme několik bankovních ústavů. Nakonec společně vybereme takový, který Vám bude vyhovovat - s nejnižší možnou úrokovou sazbou na trhu. Ušetříte si stres, papírování a návštěvy banky. Navíc neplatíte žádné poplatky spojené s vyřízením úvěru, protože provizi od bankovních ústavů za zprostředkování hypotéky, používáme k úhradě bankovních a katastrálních poplatků spojených s úvěrem.

Nakonec v případě zájmu nemovitost převezmeme do správy a necháme ji pro Vás vydělávat. V kombinaci s garantovaným nájmem můžete zhodnotit vložené prostředky a zároveň mít jistotu, že příjem z pronájmu použitý na splátku úvěru nikdy nevypadne.

Pronájem

Garantovaný nájem,
který opravdu vydělává

Zajistíme Vám nepřetržitý výnos z Vaší nemovitosti bez výpadku a bez rizika. Přebíráme veškerou zodpovědnost za platbu nájemného a stav bytu, provádíme běžnou údržbu a vyúčtování a řešíme veškeré problémy s nájemníky. Vy se nemusíte o nic starat.

01
Žádné prázdné
měsíce
02
Žádné starosti
s vyúčtováním
03
Žádné provize
a platba inzerce

První nájem
obdržíte ihned
při podpisu smlouvy

Byt si od Vás napřímo pronajmeme a následně ho nabídneme potenciálním nájemcům. S těmi řešíme veškeré záležitosti spojené s kontinuální správou - ať se jedná o přepis energií, vyúčtování, ale také revize, opravy a péči o něj. Stejně tak už není Vaše starost, pokud nájemce neplatí - užíváte si jen rentu a volný čas.

Postaráme se i o klasické pronájmy:

Správa pronájmu

Kontinuální správa Vaší nemovitosti. Pomůžeme Vám zajistit nové nájemce, připravujeme smlouvy, vyúčtování a pomáháme Vám s případným vymáháním nájemného.

Váš partner při správě pronájmu | cena - 10 % z nájmu

Pronájem na rok

Do Vaší nemovitosti Vám najdeme nájemce a garantujeme, že v bytě zůstane alespoň jeden rok. Pokud se rozhodne odejít, nebo nebude řádně platit, zdarma najdeme náhradu tak, aby byla dodržena minimální původní garantovaná délka nájmu.

Garantovaný výnos po 12 měsíců | cena - 1 měsíční nájem
Správa

Postaráme se
o ekonomické, administrativní
i technické náležitosti

Více než 15 let zajišťujeme komplexní správu bytových jednotek i domů. V portfoliu máme více jak 2800 nemovitostí ve správě.

Ať už se jedná o historické domy s komorní atmosférou, nebo moderní objekty v atraktivních pražských lokalitách, nabízíme komplexní služby na profesionální úrovni.

Vedení podvojného účetnictví, vyúčtování záloh a fondů, revize a provozně technický dohled, ale také právní poradenství a pomoc při vymáhání dluhů.

Prodej

Prémiový prodej
Vaší nemovitosti

Pomůžeme Vám prodat jakoukoliv nemovitost. Díky našim dlouholetým zkušenostem a získanému know how umíme realizovat prodej za maximální možnou tržní cenu. Zároveň využíváme moderní technologie tak, abychom zaujali správnou cílovou skupinu.

01
Virtuální prohlídky
02
Profesionální prezentace
03
Video walkthrough
04
Home staging

Sledujte nás na Instagramu:

Zanechte nám
na sebe kontakt

Nejpozději následující pracovní den se Vám ozveme a vytvoříme pro Vás nabídku na míru.

Odesláním souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.

Děkujeme za Váš zájem, ozveme se Vám nejpozději další pracovní den.

Něco se pokazilo,
zkuste to prosím znovu, nebo se ozvěte na +420 602 350 684
+420 777 007 284.